Słowo „dieta” często kojarzy nam się z restrykcjami, odmawianiem sobie słodyczy i minimalizowaniem każdego posiłku. Jednak nie do końca o to w tym chodzi. Każdy z nas jest inny i potrzebuje innych, zbilansowanych składników oraz odpowiedniej ilości ruchu. Zdrowe odżywianie to nie tylko jedzenie owoców i warzyw. Dowiedz się, co robić, by żyć zdrowiej, pyszniej i z korzyścią dla Ciebie. Przy okazji odwiedź nasz sklep eko!

 

Oto kilka, prostych i łatwych do wdrożenia wskazówek, dzięki którym polepszysz komfort swojego życia i swoje zdrowie:


  • Jadaj o stałych porach dnia, dając sygnał organizmowi do tego, że nie musi na zapas gromadzić jedzenia. Warto do tego wdrożyć ruch na świeżym powietrzu.

  • Przy wyborze kupowanych produktów zwracaj uwagę na skład, który znajdziesz na etykiecie. Wybieraj jak najmniej przetworzone produkty.

  • Pij dużo wody, herbat ziołowych czy owocowych. Wybieraj takie napoje, które mają jak najmniej cukru lub jego zdrowsze zamienniki.

  • Unikaj gotowych dań i jedzenia „na mieście”. Samodzielne gotowanie z prostych składników to jeden z podstawowych kroków do lepszego zdrowia.


Ważne jest, żeby wybierać takie składniki, które będą Ci smakować. Katowanie się nie ma sensu, a wręcz zniechęca do zdrowego odżywiania. Dlatego warto wprowadzać nowe smaki stopniowo. Warto też zacząć od przygotowywania prostych, nieskomplikowanych dań. Powoli będziesz się uczyć świadomego i zdrowego odżywiania.

Co znajdziesz w naszym sklepie EKO?

Poszukujesz sprawdzonych, zdrowych produktów w rozsądnej cenie? To świetnie trafiłeś. Prowadzimy sklep z certyfikowana żywnością. Nasz sklep EKO gwarantuje szybkie i wygodne zakupy z dostawą pod dom. To oszczędność na czasie i olbrzymia wygoda. Eko żywność to najrozsądniejszy wybór dla tych, którzy cierpią np. na alergie czy nietolerancje pokarmowe lub po prostu chcą zdrowo jeść. 


Czeka tu na Ciebie szeroka oferta produktów eko, które są dostępne za jednym kliknięciem myszki. Jakie produkty znajdziesz w sklepie Naturalna Wyspa? Zaopatrzymy Cię w setki zdrowych produktów, które wprowadzą Cię w tryb zdrowego trybu życia. Od przypraw, olejów czy kasz, aż po kosmetyki naturalne. Sprawdź asortyment naszego sklepu EKO! Będziesz  zadowolony z wyboru nasz produktów, bo tylko one w 100% pomogą Ci w drodze po lepsze zdrowie!